Auto pardavimas supirkėjams: 7 priežastys, kodėl tai puikus pasirinkimas

Lina/ May 27, 2019/ Transportas ir logistika/

Nereikalingos transporto priemonės pardavimas – laiko ir jėgų reikalaujantis darbas, tad nieko keisto, kad dažnas ieško greitesnio ir paprastesnio transporto priemonės pardavimo būdo. Vienas iš jų, o galbūt net ir pats geriausias – automobilio supirkimas. Daugiau apie supirkimo galimybes informacijos galite rasti šioje svetainėje.

Ar pateiktas pasiūlymas Jus sudomino?

Tokiu atveju nurodysime 7 priežastis, kurios paskatins Jus pasinaudoti supirkėjų paslaugomis, o ne bandyti parduoti auto fiziniams asmenims.

  1. Supirkėjas pasiūlys geriausią kainą.

Visiškai natūralu, kad parduodami transporto priemonę žmonės stengiasi gauti patį geriausią pasiūlymą. Vietoj to, kad lauktumėte tokio pasiūlymo iš fizinių asmenų, kurie dažniausiai labai derisi – kur kas patogiau ir paprasčiau kreiptis tiesiai į supirkėjus, kurie tikrai gali pasiūlyti tokią pinigų sumą, kiek yra verta Jūsų transporto priemonė.

  1. Supirkėjas padės sutvarkyti dokumentus.

Jeigu  niekada iki šiol neteko parduoti transporto priemonės, tokiu atveju turėtų kilti klausimas – kas ir kaip. Reikia ne tik sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį, tačiau sutvarkyti ir daugelį kitų smulkmenų, kurios padeda užsitikrinti, kad nuo šiol transporto priemonė priklauso X asmeniui. Pasinaudojus supirkėjų paslaugomis neteks dėl nieko sukti galvos, kadangi jie pasiruošę sutvarkyti visus dokumentus.

  1. Supirkėjas nereikalaus smulkmenų įrodymo.

Parduodant mašiną fiziniams asmenims labai dažnai reikia aiškinti dėl kiekvienos smulkmenos. Tai ne tik reikalauja laiko, tačiau dažną pardavėją ir pykdo. Suprantama, kad pirkėjai nori susižinoti visas detales, tačiau kartais vertinimas tampa per daug smulkmeniškas. Jeigu norite to išvengti – parduokite auto supirkėjams.

  1. Supirkėjas gali pats paimti mašiną.

Dažnas ieškodamas supirkimo punkto žiūri, kad jis būtų kuo arčiau gyvenamosios vietos, greta tos vietos, kur yra mašina. Tai tikrai nėra būtina, kadangi daugelis supirkėjų sutinka pervažiuoti visą Lietuvą, jeigu tik tai apsimoka. O pardavus auto fiziniam asmeniui – gali tekti pačiam ją pristatyti, tad pasigalvokite – ar ne geriau sutaupyti laiko?

  1. Supirkėjai mielai superka ir jau nebefunkcionalias transporto priemones.

Jeigu kieme stovi mašina, kuri nebevažiuoja  – tokiu atveju verta iš jo uždirbti pinigų. Siūlome kreiptis į supirkėjus, kurie mielai superka ir jau nebevažiojančias transporto priemones. Juk gera uždirbti iš nieko!

  1. Supirkėjai teikia nemokamas konsultacijas.

Jeigu turite labai daug klausimų, kurie yra susiję ne tik su pardavimo klausimais, tačiau taip pat ir su transporto priemonėmis – tokiu atveju siūlome kreiptis į supirkėjus, kurie padės Jums ir atsakys į visus klausimus, kurie kyla. Svarbiausia, kad tokios konsultacijos yra nemokamos, tad po jų dažniausiai ir atsiranda poreikis auto parduoti būtent supirkėjams.

  1. Supirkėjai naujam gyvenimui prikelia nebereikalingas auto.

Jeigu mylite savo transporto priemonę, tačiau ji nebėra funkcionali, tad laikyti neverta – tokiu atveju parduokite supirkėjams, kurie antram gyvenimui prikels jau nebereikalingą transporto priemonę. Paprasta, patogu ir greita, juolab, malonu, kadangi nebereikalinga ir jums moralinę vertę turinti mašina gali tapti vėl reikalinga.

Jeigu jus įtikinome – tokiu atveju keliaukite į Automobiliukas.lt, pateikite užklausą ir laukite, kol su Jumis susisieks profesionalas.