Krovinių pervežimo paslaugos

administratorius/ November 3, 2020/ Transportas ir logistika/

Krovinių pervežimas ir logistika kasmet auga, o kiekvieną mėnesį krovinių pervežimai tiek šalies viduje tiek tarptautiniais maršrutais viršija tonas įvairiausių krovinių. Kelių transportas, oro transportas ir jūros transportas – vienos pagrindinių logistikos grandžių, kurios padeda pasiekti klientus ir įvairias verslo sritis. Krovinių pervežimo paslaugos apima platų paslaugų spektrą – nuo paprastos transporto paslaugos iki sandėliavimo, dokumentacijos, tarpininkavimo muitinėje. 

  • Kokios yra logistikos paslaugos? 

Pagrindinės logistikos paslaugos yra krovinių pervežimas keliais, krovinių gabenimas oru, krovinių gabenimas jūra, negabaritinių, sunkiasvorių krovinių gabenimas, sandėliavimas ir muitinės paslaugos.

  • Pagrindinis krovinių pervežimo būdas

Vienas iš pagrindinių krovinių gabenimui naudojamų transporto priemonių yra kelių transportas. Pervežimai kelių transportu apima prekių pristatymą nuo vienos vietos iki kitos, pakrovimą, sandėliavimą, dokumentų tvarkymą ir kitas su logistikos paslaugomis susijusias grandis. Tarptautinis ir šalies viduje vykstantis krovinių gabenimas kelių transportu užtikrina maksimalią krovinio apsaugą, sklandų ir vieną greičiausių pervežimų. Krovinių pervežimui kelių transportu yra naudojami įvairūs sunkvežimiai su tentu ar be jo, talpinantys net iki 24 tonų įvairias prekes. 

  • Kokie kroviniai gali būti gabenami? 

Gali būti gabenami tiek standartiniai kroviniai, tiek specifiniai kroviniai. Pastarajai kategorijai priklauso vaistai, medicininiai preparatai, kroviniai, kuriems reikalinga speciali temperatūra, sprogūs, degūs kroviniai ir t.t. 

  • Krovinių pervežimo galimybės

Kroviniai gali būti gabenami įvairios paskirties, tiek sunkūs, tiek lengvieji ar negabaritiniai. Visi krovinių pervežimai vykdomi sklandžiai, saugiai ir greitai. Didelę dalį krovinių pervežimų užima tarptautiniai pervežimai – iš vienos šalies į kitą. Pervežimai yra vykdomi reguliariai, pagal numatytus tvarkaraščius, iš tam tikrų miestų, šalių į tam tikrą vietą. Kelių transportu dažniausiai vykdomi pervežimai į Europos šalis, į tolimesnes valstybes  vykdomas gabenimas oro ar jūrų transportu, taip pat geležinkeliais.