You are currently viewing Už kiek galima išsinuomoti spausdintuvą?

Už kiek galima išsinuomoti spausdintuvą?

Spausdintuvai yra itin dažna prekė, kurią nori įsigyti daugelis žmonių. Šie prietaisai stovi ne tik žmonių namuose, bet ir kitose viešose įstaigose, pavyzdžiui, bibliotekose, kopijavimo įmonėse, biuruose – visur, kur žmonėms reikia greitai atsispausdinti dokumentus ar kitus svarbius leidinius. Vis dėlto, nors spausdintuvai ir yra labai reikalingi, tačiau kartais jais žmonės nesinaudoja taip jau dažnai, todėl neretai jie stovi ir tiesiog jais niekas nesinaudoja. Dėl šių priežasčių, jeigu reikalingos spausdintuvo paslaugos galima jį tiesiog išsinuomoti.

Spausdintuvų nuoma

Spausdintuvų nuoma užsiima ne viena įmonė, įsikūrusi tiek Vilniuje, tiek ir kituose Lietuvos miestuose. Spausdintuvų nuoma yra labai populiarus sprendimas, kurį renkasi vis daugiau žmonių. Ankščiau nuoma buvo ne tokia prieinama, kokia yra dabar, ši paslauga tikrai ne nauja, tačiau šiuo metu ja pasinaudoja vis daugiau žmonių. Šis pasiūlymas turi daug pliusų, kuriuos sužinojus, tikrai norisi šią prekę ne nusipirkti, o tiesiog išsinuomoti.

Kiek kainuoja išsinuomoti spausdintuvą?

Spausdintuvų nuomos kaina yra pati įvairiausia. Ji priklauso nuo daugelio aspektų. Pirmiausia, nuo to, kuriame mieste ruošiamasi išsinuomoti spausdintuvą. Jeigu tame mieste yra ne viena įmonė, teikianti tokias paslaugas, tai savaime nuomos kaina mažėja, nes jos konkuruoja tarpusavyje. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek įmonė gali pasiūlyti. Jeigu pasiūla įvairi, tai gali būti, kad kaina taipogi būna šiek tiek mažesnė. Dažniausiai nuomos planai prasideda maždaug nuo 5 eurų per mėnesį, tačiau kaina nustato, bet koki atveju, pati paslaugas teikianti įmonė.

Kiek kainuos spausdintuvas priklauso ir nuo to, kokias funkcijas jis atlieka. Galima rinktis spausdintuvus, kurie spausdina nespalvotai, spalvotai, kurie gali atspausdinti tik A4 lapus, arba ir A3 formato. Visos šios mažos smulkmenos taip pat turi įtakos kainos kilimui ar mažėjimui. Bet kuriuo atveju, jeigu jums reikia daug funkcijų turinčių spausdintuvų, tai teks pakloti ir daugiau pinigėlių. Bet kokiu atveju, visą tai atsiperka, nes įmonei nereikia papildomų investicijų, daug paprastesnis įrangos administravimas, kadangi ji nepriklauso biurui.