Aptarnavimo gerinimo sistemos

administratorius/ June 28, 2019/ Valdymo sistemos/

Kaina ne visada lemiamiantis faktorius kuris įtakoja vartotojo apsiprendimą pirkti. Daugelis pirmaujančių įmonių tai yra patyre savo kailiu todėl žino kaip elgtis su naujai atėjusiais pirkėjais ir su lojaliais klientais. Užmegzti asmenišką artimą ryši sugeba toli gražu ne kiekviena įmonė, net ir geriausi pardavimų vadybininkai padaro esminių klaidų kurios nulemia prarastas pajamas.

Klientų aptarnavimo gerinimo priemonių yra daug. Įmonės investuojančios į draugiškų santykių kūrimą ir puoselėjimą gali pasigirti iki 15% geresnėmis konversijomis nei tos kurios pasyviai laukia užsakymų ir tenkinasi vienkartiniais užsakymais. Ne paslaptis kad pirkėjai patenkinti aptarnavimu yra linkę mokėti daugiau už tas pačias paslaugas vien dėl malonaus bendravimo, smulkių dovanėlių, lojalumu atsidėkoja už įmonės darbuotojų pastangas greičiau išspręsti jų problemas.

Kaip pagerinti klientų aptarnavimą?

Ši sistema susideda iš keletos komponentų. Stenkitės sumažinti aptarnavimo laiką ir pirkėjų pastangas gauti paslaugas. Atsakyti į rūpimus klausimus turi labai kompetetingi darbuotojai, atsakymas turi būti tikslus, aiškus ir svarbiausia greiti. 80 proc. žmonių negavę prekės ar paslaugos taip greitai kaip tikisi iškart eina ieškoti kito pardavėjo ir žinoma juos randa. Klientų aptarnavimo kanalai turi būti kuo įvairesni, pritaikyti visų tipų kompiuteriams ir mobiliems įrenginiam. Nesvarbu kas tai būtų ar bendravimas socialinėje erdvėje, pokalbis svetainėje ar laiškas, klientų aptarnavimo laikas yra nustatomas ne pagal tai kuriuo metu dirba jūsų įmonės personalas o tuo metu kada didžiausias lankytojų srautas nepaisant laiko juostos.

Rimtai vertinkite atsiliepimus, ypač neigiamus, greitai reaguokite į vartotojų atsiliepimus ir stenkitės išspręsti problemas kliento naudai vardan įmonės įvaizdžio. Menkai apmokami ir nemotyvuoti jūsų įmonės klientų aptarnavimo specialistai neaptarnaus pirkėjų taip kaip reikia todėl investuokite į personalo apmokymus, tinkamai paskirstykite darbo užduotis ir krūvį nes tai atsiperka ilguoju laikotarpiu per rekomendacijas ir pakartotinus užsakymus iš lojalių klientų.