You are currently viewing Vardiniai mašinų registracijos numeriai – reklama verslui

Vardiniai mašinų registracijos numeriai – reklama verslui

Turite verslą ir ieškote būdų jį pareklamuoti? Reklama televizijoje, laikraščiuose, internete, plakatai miesto stenduose, skrajutės pašto dėžutėse ir kavinėse… Norisi kažko netikėto ir naujo? Ar susimąstėte, kad jūsų mašinos registracijos numeris gali tapti verslo reklama? Valstybės įmonėje „Regitra“ galima užsisakyti vardinius valstybinio automobilio numerio ženklus. Valstybinio numerio ženklo turinys gali tapti puikia reklama ant jūsų asmeninio ar įmonės automobilio. Dažnai matome reklamas ant automobilių šonų. Tai jau ne naujiena ir nieko nestebina, kartais nė neatkreipiame ypatingo dėmesio į tokias reklamas. Vardiniai ar pasirinktų skaitmenų kombinacijų numeriai panaudojami kaip reklama dar yra naujiena, tačiau turi perspektyvą. Vardiniai valstybinio numerio ženklai galėtų puikiai papildyti „auto reklamos“ komplektą.

2007 – 2008 metais vardiniai ženklai buvo pasiekę savo populiarumo viršūnę. Išaugus paklausai jų kaina šoktelėjo perpus – iki 10 tūkstančių litų. 2009 metais prasidėjus ekonominei krizei paklausa sumažėjo ir kaina vėl buvo nuleista iki 5 tūkst. lt. Žmonės norintys vardinių numerių, tačiau neturintys pakankamai pinigų, gali sutaupyti naudodami draudimo skaičiuokles, optimaliausius draudimo pasiūlymus, remontuodami ir plaudami patys, rinkdamiesi pigesnius tepalus, filtrus ir padangas. Arba pirkdami numerius iš numatomų gaminti ženklų serijų su tam tikromis skaičių sekomis. Toks ženklas kainuoja apie 500 lt.

Trumpa kainų apžvalga parodo, kad tai yra nepigi paslauga ir turi paklausą. Vardiniai numeriai gali būti panaudojami, kaip netradicinė investicija į savo įvaizdį ir prestižą, bei paslaugų ar prekių pavadinimo populiarinimą. Vis dažniau vardiniai numeriai panaudojami kaip mobili, prestižinė verslo reklama.