You are currently viewing Granulinė krosnelė – kurią pasirinkti?

Granulinė krosnelė – kurią pasirinkti?

Namai – ta vieta, į kurią nori sugrįžti kiekvienas. Žmogus, nusipirkęs namą ar butą, nori jame jaustis gerai, komfortabiliai, savas bei šį jausmą suteikti ir savo šeimai. Būtent tam ir yra kuriamas interjeras. Sienų ir grindų spalvos, kilimai, spintelės, baldai – viskas yra svarbu ir reikalinga, jeigu norime, kad namai taptų namais.
Šilti namai – jaukūs namai. Tad kaip gi pasirūpinti šiluma namuose, kuriuose galbūt nėra įdiegtas centrinis šildymas, o žiemos – šaltos. Granulinės krosnelės yra modernus būdas apšildyti namus, kuriuose gyvenate. Taip pat granulinės krosnelės gali tapti puikia interjero detale, pridedančia namams originalumo bei žavesio.
Granulinių krosnelių yra net keletas rūšių, todėl dažnam gali kilti įvairiausių klausimų. Kuri granulinė krosnelė yra geriausia, taip pat kuo jos skiriasi tarpusavyje? Pateikiami pavyzdžiai, padėsiantys apsispręsti, kuris gaminys jums priimtinesnis.
Granulinė konvekcinė krosnelė – itin tinkamas pasirinkimas, norintiems prie namų šildymo praleisti kuo mažiau laiko. Ši granulinė krosnelė gali užsikurti savaime, taip pat užsikūrusi, nuolatos reguliuoti degimo procesą. Distancinis granulinės krosnelės valdymas yra moderni sistema, kuri leidžia šildymą reguliuoti net neatsistojus nuo sofos. Ši granulinė krosnelė gali itin gražiai papuošti kiekvienų namų interjerą. Granulinės konvekcinės krosnelės yra skirtingų apdailų, taip pat gali buti kabinamos ant sienos arba pastatomos ant grindų. Vienas didžiausių šios granulinės krosnelės privalumų yra tas, kad užpylus kuru bunkerį, krosnelė gali degti netgi nuo 24 iki 48 valandų be perstojo. Tai iš ties sutaupantis laiko ir patogus namų apšildymo būdas.
Granulinė krosnelė šildanti ortakiais. Ši krosnelė šildo patalpas papildomo ventiliatoriaus pagalba. Taip pat ortakių pagalba yra šildomos ir kitos namuose esančios patalpos, į jas pučiamas šiltas oro gūsis. Ši granulinė krosnelė yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori visada palaikyti pastovią temperatūrą namuose ir taip pat juos papuošti.
Granulinė krosnelė šildanti vandenį – gali apšildyti labai didelį buto ir netgi nuosavo namo plotą. Šioms krosnelėms yra naudojamos medines drožlės, tai ekologiškas būdas apšildyti namus. Kadangi medinės granulės nesudaro daug pelenų, patalpa išlieka švari ir neužteršta.
Granulinės krosnelės – kokybiškos, suteikiančios šimtaprocentinę naudą. Aukšta klasė ir kaina yra visiškai suderinamos. Žinant granulinių krosnelių rūšis ir jų privalumus, belieka išsirinkti sau labiausiai patinkančią ir tinkančią granulinę krosnelę, kuri suteiks kiekvieniems namams šilumos ir, žinoma, jaukumo.