You are currently viewing Skalbimo mašinų pasirinkimo gausa

Skalbimo mašinų pasirinkimo gausa

Jau nebe viduramžiai, kad norint išsiskalbti drabužius reikėtų raitotis rankoves ir eiti skalbti skalbinius rankomis. Na, nebent turite šilko palaidinę, kurią labai saugote ir esate pasiryžusi švelniai bei su meile ją skalbti. Tačiau, jei nekalbėti apie kokį nors išskirtinį atvejį, ko gero, mažai kas įsivaizduoja savo gyvenimą be skalbimo mašinos.

Pagal kokius kriterijus derėtų rinktis skalbimo mašinas? Pagal parametrus ir funkcionalumą. Prieš vykstant į parduotuvę išsiaiškinkite, ko norite. Ar Jūsų išsvajota skalbimo mašina turėtų būti su durelėmis priekyje, ar Jums būtų žymiai patogiau, jei skalbimo mašina turėtų dangtį viršuje. Toks žinojimas palengvintų paieškas ir Jums, ir konsultantui, kuris Jus aptarnaus. Renkantis skalbimo mašiną, atsižvelkite ir į tai, koks Jūsų vonios plotas ir kur statysite mašiną. Jei turite galimybę, visada rinkitės didelę mašiną – 85x60x60. Siauresnė ar per viršų kraunama skalbimo mašina yra perkama tuomet, jei namuose yra mažai vietos. Jei taupote lėšas ir saugote gamtą, siūlome rinktis aukščiausios energetinės klasės – A+, A++, A+++ skalbimo mašinas, iš kurių aukščiausia yra A+++ klasė.

Renkantis skalbimo mašiną, reikia atkreipti dėmesį ir į jos apsukų greitį. Geriausia rinktis tokias, kurios pasiekia nuo 1000 iki 1600 apsukų per minutę. Apsukų greitis reiškia geresnį audinių išgręžimą. Dažniausiai šiuolaikinėse skalbimo mašinose yra ne viena automatinė programa, kuri pati parenka, koks apsukų greitis maksimalus vienam ar kitam drabužiui. Tad Jums nebereiks jaudintis, kad patys parinkę netinkamą apsukų greitį – sugadinsite drabužį.

Kiekviena skalbimo mašina turi įvairių ir skirtingų programų, tad su kokiomis programomis reikėtų pirkti skalbimo mašiną? Čia būtina kreipti dėmesį į Jūsų pačių poreikius bei pomėgius. Jei taupote laiką, visur skubate ar nemažai sportuojate, derėtų įsigyti tokią skalbimo mašiną, kuri galėtų skalbinius išskalbti per 20 min. Jei Jūsų drabužių spintoje krūva vilnonių megztinių, reikia pirkti skalbyklę, kurioje būtų mezginių programa ir pan.

Yra ir daugiau svarbių kriterijų. Tačiau jie nėra patys svarbiausi, o iškilus papildomiems klausimams, visada galite klausti konsultanto, kuris visada pasiryžęs suteikti profesionalią pagalbą. Svarbu paminėti, kad, jei reikia parduotuvėse siūlomos ir skalbimo mašinos išsimokėtinai. Kokį variantą pasirinksite, priklauso tik nuo Jūsų.