You are currently viewing Užsakomųjų reisų valdymas

Užsakomųjų reisų valdymas

Tam kad transportavimo užsakymai būtų greičiau įvykdomi turite suprasti kaip svarbu valdyti siuntas turint omenyje įvairius kelionės aspektus. Tai yra ir tikslus maršruto parinkimas, dokumentų paruošimas, vandens, oro arba kelių transporto rūšies parinkimas, muitinės procedūrų sklandus praėjimas ir tt. Ne tik pats siuntėjas bet ir užsakovas dauguma atvejų nori žinoti savo produkcijos judėjimo kelią, kada jo krovinys kraunamas, kada atvyksta į paskyrimo vietą, ar prekės saugios ir svarbiausia, ar pristatymas įvykdytas laiku. Jei eigoje iškylą nesklandumų, aktualu kuo skubiau gauti naujausią informaciją ir laiku priimti sprendimus situacijai suvaldyti.

Be specialių programų žinoti situaciją ir sekti užsakymų būklę yra neįmanoma, todėl tik jų pagalba galite matyti ataskaitas kurių duomenis galite pasirinkti patys pagal aktualumą.

Suskaičiuoti pervežimo kaštus tiksliai yra būtina kiekvienam užsakymui. Maršrutų planavimui ir valdymui yra skiriamas ypatingas dėmesys nes čia tiksliai suplanuoti veiksmai didžiąja dalimi lemia visą transportavimo ciklo sėkmę. Transportavimo ir logistikos paslaugas efektyviausia pirkti iš vienos įmonės Terralogistics tam kad būtų išvengtos dėl blogos komunikacijos galinčios atsirasti klaidos.

Krovinį lydintys dokumentai, išankstinio mokėjimo sąskaitos, sertifikatai, įvairūs leidimai ir kiti dokumentai – dėl jų kyla net 13% visų problemų transportavimo procesuose. Tai ne tik sulaikytos transporto priemonės ir be darbo likę vairuotojai, uždelsti pristatymai, ne tuo adresu nuvežti kroviniai. Savalaikis dokumentų paruošimas ir papildymas gali atrodyti lyg laiko švaistymas nenešantis įmonei pajamų tačiau tai yra užsakomųjų reisų valdymo sudedamoji dalis.

Krovinių planavimo ir reisų sekimo optimizavimas kokį transportavimo būdą bepasirinktumėte reikalauja pastangų ir tik tokiu atveju galima pasiekti mažiausius kaštus ir trumpiausią laiko tarpą per kurį siunta pasieks gavėją. Be tikslios informacijos kurią privalote gauti realiu laiku ir automatizuotų procesų tai pasiekti labai sunku.