You are currently viewing GĖLIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS – puikus sprendimas norint pasveikinti

GĖLIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS – puikus sprendimas norint pasveikinti

Gėlių pristatymas į namus, ofisą ar biurą – puikus sprendimas, norint nudžiugint draugą, kolegą, mylimą žmogų ar artimąjį. Tačiau renkantis iš plataus gėlių asortimento, keblumų gali iškilti ne vienam, tad jei norite pasilengvinti sau užduotį, kokias gėles pirkti, galite spręsti pagal zodiako ženklą. Pasirodo kiekvienas ženklas turi po „savo“gėlę, kuri jam itin tinka ir kurią padovanoję ar pristatę į namus, vargiai prašausite pro šalį.
Taigi, jei žmogus, kuriam norite dovanoti gėlių yra avinas, jam labiausiai tiks tulpės, nes avinai nuotykių mėgėjai, trykštantis energija bei entuziazmu, tad didelė tulpių puokštė tikrai derėtų su jų energija bei lyderiškumu. Jaučiai – Žemės ženklo atstovai, tad norėdami suteikti jiems malonumo dovanokite Karališkąsias lelijas. Jos puikiai tik jautriems ir tuo pačiu itin užsispyrusiems Jaučiams. Gėlių pristatymas į namus nudžiugintų dar labiau, tad, jei norite nustebinti dar labiau, siųskite gėles į namus! Bus tikrai netikėta.
Dvyniai visuomet džiaugsis dovanų gavę rožių puokštę, nes šio ženklo žmonės – gyvi, romantiški ir įvairiapusiai, kaip gyvybe bei energija trykštantys dideli rožių žiedai. Didieji pentiniai puikiai tiks aistringiems ir tuo pačiu meiliems Vėžiams, nes šios gėlės simbolizuoja atidumą, jautrumą, dosnumą bei gebėjimą įsipareigoti. Liūtai niekada neliūdės gavę ryškiaspalves, dėmesį atkreipiančias saulėgrąžas. Šios gėlės puikiai tiks dėmesio centre mėgstantiems būti liūtams. Jei norite nudžiuginti Mergeles, dovanokite šio ženklo atstovams laukines gėles, astrus arba ramunes – niekada neprašausite, nes laukinės gėlės atskleidžia šio ženklo atstovų ypatingą žemišką grožį. Svarstyklėms dovanokite hortenzijas, nes šis ženklas yra itin romantiškas, geras bei harmoningas, hortenzijų gležnų lapelių bei šiurkštus kotas puikiai derės Svarstyklėms. Visada pataikysite, jei skorpionui padovanosite bijūnus, nes šios gėlės yra prabangios ir išskirtinės išvaizdos, kaip tik skorpiono ženklo atstovams. Ambicingiems ir laisviems Šauliams dovanokite gvazdikus, o patikimiems ir praktiškiems Ožiaragiams – Sanpaulijas. Vandeniai visada džiaugsis gavę Orchidėjas, dėl to, kad šios gėlės elegantiškos ir simbolizuoja intymumą. Žuvų ženklo atstovams dovanokite skoningas, neįpareigojančias ir dailias alstremerijas.
Dovanokite savo mylimiems ir artimiems žmonėms gėles ir džiuginkite juos be progų! O jei negalite to padaryti patys rinkitės paslaugą: gėlių pristatymas į namus.