You are currently viewing Vairuotojų prioritetai renkantis autoservisą ir patarimai paslaugų teikėjams

Vairuotojų prioritetai renkantis autoservisą ir patarimai paslaugų teikėjams

Ar dažnai genda Jūsų automobilis? Kaip dažnai vežate savo transporto priemonę į autoservisą ir kaip dažnai pats krapštinėjatės garaže? O kai Jūsų automobilis sugenda, kokia pirma mintis šauna į galvą: „keliausiu į artimiausią autoservisą“, „teks savaitgalį praleisti garaže“ ar „reikia pasiklausti draugų kur jie remontuoja savo automobilius“? Paskutiniu metu vis dažniau galime išgirsti apie nepatikimus autoservisus, todėl vis svarbesnė reklama – gera rekomendacija.

Dažniausiai vyrams yra tas pats, kur pirkti maistą ar kur kirptis, tačiau toli gražu ne tas pats kur remontuoti savo automobilį. Nors vyrai ir nusimano apie automobilius (nors ir ne visi) tačiau autoservisų darbuotojai išmano daugiau, todėl, tikėsite ar ne, vyrai ne ką mažiau nei moterys, bijo, kad juos gali apgauti.

Yra kelios priežastys, kurios neramina vairuotojus:
1. Transporto priemonių vairuotojai baiminasi, kad teks sumokėti už paslaugas, kurios nebuvo atliktos;
2. Žmonės mano, kad autoservisų darbuotojai gali pakeisti detales, kurių dar nereikia keisti, ir už tai nuplėšti papildomą sumą pinigų;
3. Remonto procese paaiškėja, kad sutarti darbai, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, neatlikti;
4. Automobilio remonto darbai atlikti nekokybiškai;
5. Kai kurie nepatikimi autoservisai senas detales parduoda už kokybiškų kainas.

Didelė dalis vairuotojų prioritetą teikia pažįstamiems priklausantiems ar draugų rekomenduojamiems autoservisams. Visi nori geriausio kainos ir paslaugų kokybės santykio. Mažai kas prireikus keliauja į pirmą pasitaikiusį, artimiausią autoservisą, dažniausiai pasirinkimas virsta tyrimu ir analize.

Niekas nenori permokėti už paslaugą, kurios vertė yra ženkliai mažesnė nei sąskaitos išrašas. Vieni neskaičiuoja ir keliauja į autoservisus kai tik prireikia bei pernelyg nesirenka, antri patys remontuoja savo automobilius, o treti labai atsakingai ieško kam patikėti savo transporto priemonę.

Ne visi vairuotojai patenkinti autoservisų teikiamomis paslaugomis. Žmonėms paprastai nesvarbu ar autoservisų įranga nauja ar dėvėta, tačiau visi visuomet nori, kad jų mašinoje keičiamos detalės būtų naujos. Aišku, jei prioritetas – žema kaina, tuomet vairuotojai neturi pasirinkimo ir tenkinasi dėvėtomis auto dalimis, tačiau ši situacija labiausiai būdinga studentams. Dirbantys žmonės yra linkę investuoti į ilgaamžį pirkinį – automobilį.

Atsižvelgiant į transporto priemonių vairuotojų poreikius, paslaugų kokybę ir sąžiningą kainą, galima daryti išvadą, kad remonto paslaugas teikiantiems specialistams derėtų dirbti sąžiningai, tuomet apie tai gandas pasklis tikrai greitai, o patenkinti klientai nenorės keisti autoserviso. Geriausia reklama – rekomendacija.