You are currently viewing Kokie vaistai vyrams sugrąžina pajėgumą?

Kokie vaistai vyrams sugrąžina pajėgumą?

Vyrams erekcijos sutrikimus sukelia daugelis įvairių priežasčių. Dažniausiai tai nutinka dėl rūkymo, piktnaudžiavimo alkoholiniais gėrimai, nutukimo, padidėjusio cholesterolio kiekio kraujyje, per mažo fizinio aktyvumo.

Kada reikia sunerimti dėl erekcijos sutrikimų?

Jei šio pobūdžio sutrikimai pasitaiko retai, tada nereikia skubėti sau nustatyti ligos. Tačiau jei sumažėjusi erekcija pasitaiko nuolat ir trunka ilgiau nei tris mėnesius, tada jau negalima delsti, būtina kuo greičiau susitikti su urologu. Tai daryti reikia ir dėl to, kad nesėkmingi lytiniai santykiai kelia nerimą ir nusiminimą abiem partneriams, todėl vyrui yra privalu kuo greičiau pašalinti šį negalavimą.

Kokiame amžiuje vyrai kenčia nuo erekcijos problemų?

Dėl erekcijos problemų, kaip rodo statistika, dažniausiai kenčia vyrai nuo dvidešimties iki penkiasdešimties vietų. Vyresniame amžiuje lytiniai santykiai retėja dėl suprantamų priežasčių, nes vyrų organizmas gamina mažiau spermos. O jaunesniame amžiuje nuolatiniai ir dažni lytiniai santykiai mažina galimybę patirti erekcijos sutrikimus.

Tačiau dėl tam tikrų priežasčių erekcija gali sutrikti ir jauniems, ir brandesnio amžiaus vyrams. Todėl jei vyriškam pajėgumui skirtu gyvenimo laikotarpiu atsiranda tokio pobūdžio negalavimai, juokauti negalima. Protingiausia išeitis – urologo konsultacija.

Kokios yra erekcijos sutrikimo priežastys?

Jaunesnio amžiaus vyro erekcija gali sutrikti tada, kai iš jo atvirai pasityčiojama, jog jis nesugeba patenkinti moters. Tai gali lemti ir kitokio turinio stresinės situacijos darbe, versle, ištikus itin skausmingiems emociniams išgyvenimams.

O garbingo amžiaus vyrus šios rūšies problemos kamuoja ir dėl kartu su organizmo senėjimu prasidėjusiais kraujotakos sutrikimais, ateroskleroze, įvairiomis lėtinėmis ligomis. Visa ši negalavimų puokštė prisideda prie bendros fizinės būklės, tuo pačiu ir erekcijos funkcijos pablogėjimo.

Ko reikia imtis norint įveikti vyriškus negalavimus?Nesvarbu kokiai amžiaus kategorijai priklauso vyrai, jei jie susiduria su vyriškais negalavimais, užklumpančiais lovos gyvenime, jiems parinktas tinkamas medicininis gydymas padės susigrąžinti tai, ko buvo netekę. Pavyzdžiui, preparatas kamagra padeda įveikti šią problemą. Šį vaistą reikia išgerti, užgeriant stikline vandens iki meilės akto likus maždaug keturiasdešimt minučių. Parai užtenka vienos tabletės, kad meilės guolyje vyras nepatirtų nepatogumų.