You are currently viewing Svarbiausios sėkmingo nekilnojamo turto brokerio savybės

Svarbiausios sėkmingo nekilnojamo turto brokerio savybės

Kas mano, jog dirbti nekilnojamo turto brokeriu yra labai paprasta ir lengva, tas tikrai klysta. Ši profesija iš žmogaus reikalauja daug išskirtinių būdo savybių, galinčių garantuoti sėkmingą jo darbą.

Kokia pati svarbiausia būdo savybė reikalinga sėkmingam nekilnojamo turto pardavimo tarpininkui?

Jei nori dirbti nekilnojamo turto pardavimo tarpininku, pirmiausiai turi būti ekstravertiškos, netgi sangviniškos natūros, kad išlaikytum žavios, linkusios lengvai bendrauti asmenybės įvaizdį. Tik toks žmogus gali be didesnio vargo pelnyti būsimo kliento palankumą ir visišką pasitikėjimą. Prie šių savybių dar pravartu gerai išmanyti ir tokiam darbui tinkantį aprangos kodą, kad jis dėl savo ekstravagantiškumo neatbaidytų galimų klientų. Be to, brokeris turi būti visada pasitempęs, žvalus ir energingas, nes pasyvumas ir išglebimas šios srities specialistams – tikrai viską žlugdantis minusas.

Kokia kita yra labai svarbi ir itin būtina savybė geram brokeriui?

Brokeriui negana būti maloniam ir prielankiam, jis tuo pačiu privalo nepriekaištingai išmanyti situaciją rinkoje, sugebėti įtikinti perkantįjį, jog jis už nustatytą kainą tikrai neras geresnio ir paklausesnio pirkinio už jam siūlomąjį. Kitaip tariant, jis turi savo kalbėsena sugebėti “ir užausti, ir atausti” jam patikėtą temą. Nes kuo brokerio liežuvis bus lankstesnis, tuo daugiau jis sugebės nekilnojamo turto objektų parduoti, kas lems didesnį jo atlygį už darbą.

Ko dar reikia sumaniam ir patikimam brokeriui?

Vien puikių bendravimo įgūdžių brokeriui negana, jam dar reikia turėti solidų nekilnojamo turto sferos žinių bagažą, todėl jam reikia nuolat domėtis šios srities rinkos naujienomis, galimomis tendencijomis ir tykančių nemalonių pokyčių prognozėmis. Jeigu brokeris šitų dalykų neišmano, jis tikrai nenusipelno patikimo specialisto vardo.

Nuo ko dar gali priklausyti brokerio darbo sėkmė?

Nors geram brokeriui būtinų savybių sąrašas gana ilgas, vis dėlto nemaža dalimi jo sėkmė priklauso ir nuo to, kurioje vietovėje jis dirba. Jei brokeris dirba dideliame mieste, jis visada turi daugiau galimybių už tą brokerį, kuris glaudžiasi kur nors provincijoje. Daugiau informacijos apie brokerio sėkmingumo paslaptis rasite interneto svetainėje adresu: https://vilniusntbrokeris.lt/2019/11/14/kaip-tapti-sekmingu-nt-brokeriu/.